درباره ما

شرکت آرتا پیشرو با نام تجاری صنایع آسانسور رحیم زاده عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی و دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع و معادن و نیز دارنده استاندارد های ISO 9001  و ISO9002 در واحد مدیریت کنترل کیفیت با بیش از 15 سال تجربه و حضور در صنعت آسانسور ، با بهره مندی از کادری مجرب شامل 170 پرسنل و متخصصین و کارشناسان خبره که تمامی دوره های آموزشی را در داخل و خارج از کشور گذرانیده اند ، سابقه نصب و راه اندازی 1600 دستگاه انواع آسانسورهای تجاری ، اداری ، خدماتی و مسکونی به صورت با موتورخانه و بدون موتورخانه در انواع کششی ، هیدرولیک و خودرو بر را دارا می باشد .

شایان ذکر است این شرکت با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 25000مترمربع به کمک دانش فنی پرسنل مجرب و همچنین پیشرفته ترین دستگاه لیزر و CNC ، اقدام به تولید انواع کابین آسانسور و تابلو فرمان با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نموده است . در ضمن در شرکت آرتا پیشرو به عنوان نماینده انحصاری آسانسور و پله برقی FUJI HD و SRH در ایران تامین کننده آسانسورهای پکیجی (وارداتی به صورت یکپارچه) فعالیت دارد .

آسانسور رحیم زاده با دارا بودن متخصصان در زمینه ی فنی و به پشتوانه کارخانه خود در زمینه تولید کابین های لوکس و انواع تابلو فرمان توانسته است تا به امروز بیش از 2500 دستگاه آسانسور را طراحی و نصب و راه اندازی نماید .

انواع آسانسور های طراحی و نصب شده :

  • آسانسور مسافربر کشی ، گیرلس ، هیدرولیک
  • آسانسور باربر
  • آسانسور برانکارد بر و تخت بر
  • آسانسور خودروبر
  • آسانسور پیشرفته MRL  ( بدون موتورخانه )