در گستره پیشرفت‌های صنعتی کشور، شرکت دانش‌بنیان آسانسور رحیم‌زاده نمادی از رشد و نوآوری در صنعت آسانسور به شمار می‌رود. سابقه 15 ساله پربار این شرکت در صنعت آسانسور، نه‌تنها یک سیر تکاملی داشته؛ بلکه نقطه اوج خود را در فاز توسعه‌ی کارخانه جدید با افتتاح خطوط تولید پله‌ برقی و کابین‌های مدرن GITEX و راه‌اندازی خط تولید درب‌های تمام اتوماتیکFLUENT  با کمک شرکت اوبزشلر ترکیه با مساحتی قابل توجه و با ظرفیت اشتغال‌زایی برای 150 نفر در ماه آبان 1402 به نمایش گذاشت.

مراسم افتتاحیه این فاز با حضور مدیران و شخصیت‌های مهم اقتصادی و صنعتی کشوربرگزار شد. شخصیت‌هایی نظیر جناب آقای دکتر نیکزاد و جناب آقای دکتر عاملی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار محترم اردبیل، مدیر کل ماشین‌سازی وزارت صمت، مدیر کل صنعت و معدن استان، مدیر کل اداره کار استان، مدیر کل اداره دخانیات استان، مدیر شهرک‌های صنعتی، مدیر کل بنیاد مسکن استان، فرماندار نمین، مهندسیت نظام مهندسی، مهندسین معمار و سازندگان برتر استان از جمله دیگر افراد حاضر در این مراسم بودند.

فاز توسعه

خدمات

صنایع آسانسور رحیم زاده

در عرصه‌ی تولید و خدمات، شرکت دانش‌بنیان آسانسور رحیم‌زاده با درک صحیح از نیاز بازار و تکیه بر دانش روز دنیا، دست به نوآوری‌های چشمگیری زده است. کارخانه آسانسور رحیم‌زاده، بیشتر بر روی تولید محصولات متنوع در حوزه آسانسور با استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند دستگاه‌های برش لیزر و CNC تمرکز دارد و با بهره‌مندی از کادری مجرب و متخصص در امر ماشین‌های آسانسور که آموزش‌های خاصی را گذرانده‌اند، خدمات قابل توجهی را در این صنعت ارائه می‌دهد.

توانایی این شرکت در نصب و راه‌اندازی بیش از 1600 دستگاه آسانسور در سرتاسر کشور، هم در قالب‌های تجاری و اداری و هم در قالب آسانسورهای خدماتی و مسکونی، چه با موتورخانه و چه بدون موتورخانه، نشانی از تخصص و تعهد آن‌ها به کیفیت و امنیت محصولاتشان است.

آنچه که آسانسور رحیم‌زاده را متمایز می‌سازد، به دانش فنی غنی و روحیه نوآورانه‌ای بازمی‌گردد که به‌عنوان پیشگامان دانش‌بنیان در صنعت آسانسور ایران شناخته می‌شود. همچنین، نمایندگی انحصاری آسانسور و پله برقی FUJI HD و SRH در ایران به این شرکت اجازه می‌دهد که راه‌حل‌های جامع با پکیج‌های آسانسور یکپارچه‌ای که وارداتی هستند را به مشتریان خود ارائه دهد.

توسعه‌ی کارخانه جدید که بر بستری به مساحت 25000 متر مربع بنا شده، منجر به ایجاد بستری مناسب برای تولید پله برقی و کابین‌های مدرن آسانسور GITEX در مقیاس بزرگ و با کیفیت بی‌نظیر شده تا بتوان در کنار ارائه کیفیت، نیاز بازار را به طور قابل قبولی تامین کرد. همچنین، با بهره‌گیری از دانش فنی بالقوه‌ی کارکنان، این کمپانی می‌تواند به طور مستقیم و غیرمستقیم مشاغل و توسعه پایدار را در منطقه تضمین کند. این امر موید آن است که آسانسور رحیم‌زاده، تنها به دنبال سوددهی نیست، بلکه در نظر دارد تا رویکردی مسئولانه‌تر و هم‌راستا با اهداف توسعه‌ی پایدار نهادینه کند.