درباره ما

صنایع آسانسور رحیم زاده

شرکت آرتا پیشرو با نام تجاری صنایع آسانسور رحیم زاده عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی و دارای پروانه طراحی ین و تابلبا بیش از 15 سال تجربه و حضور در صنعت آسانسور ، با بهره مندی از کادری مجرب شامل 170 پرسنل و متخصصین و کارشناسان خبره که تمامی دوره های آموزشی را در داخل و خارج از کشور گذرانیده اند ،سابقه نصب و راه اندازی 1600 دستگاه آسانسورهای تجاری ، اداری، خدماتی و مسکونی به صورت با موتورخانه و بدون موتورخانه در انواع کششی و ،هیدرولیکی و خودرو بر را دارا می باشد.
شایان ذکر است این شرکت با دارا بودن مساحت 25000 متر مربع به کمک دانش فنی پرسنل مجرب و همچنین پیشرفته ترین دستگاه لیزر وcnc ، اقدام به تولید انواع کابین و تابلو فرمان با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نموده است.
درضمن شرکت آرتا پیشرو به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در این صنعت جزو فناوران ملی محسوب میشود و به عنوان نماینده انحصاری آسانسور و پله برقی FUJI HD و SRH در ایران تامین کننده آسانسورهای پکیجی (وارداتی به صورت یکپارچه) فعالیت دارد.

گواهینامه و جوایز

صنایع آسانسور رحیم زاده

نمائی از خط تولید

این شرکت با دارا بودن دستگاه ای پیشرفته لیزر و CNC به کمک تکنسین های متخصص خود در دهه ی گذشته افدام به تولید کابین های لوکس آسانسور و تابلو فرمان هوشمند آسانسور در مساحتی بالغ بر 25000 مترمربع می نماید

افتخار همکاری با برند های برتر جهانی