صنایع آسانسور

رحیم زاده

نماینده انحصاری آسانسور و پله برقی FUJI HD و SRH در ایران

Rahimzadeh

Lift Industries

Exclusive representative of FUJI HD and SRH elevators and escalators in Iran

آسانسور رحیم زاده در یک نگاه

شرکت آرتا پیشرو با نام تجاری صنایع آسانسور رحیم زاده عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی و دارای پروانه طراحی ین و تابلبا بیش از 15 سال تجربه و حضور در صنعت آسانسور ، با بهره مندی از کادری مجرب شامل 170 پرسنل و متخصصین و کارشناسان خبره که تمامی دوره های آموزشی را در داخل و خارج از کشور گذرانیده اند ،سابقه نصب و راه اندازی 1600 دستگاه آسانسورهای تجاری ، اداری، خدماتی و مسکونی به صورت با موتورخانه و بدون موتورخانه در انواع کششی و ،هیدرولیکی و خودرو بر را دارا می باشد.

شایان ذکر است این شرکت با دارا بودن مساحت 25000 متر مربع به کمک دانش فنی پرسنل مجرب و همچنین پیشرفته ترین دستگاه لیزر و CNC ، اقدام به تولید انواع کابین و تابلو فرمان با جدیدترین تکنولوژی روز  دنیا نموده است.

درضمن شرکت آرتا پیشرو به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در این صنعت جزو فناوران ملی محسوب میشود و به عنوان نماینده انحصاری آسانسور و پله برقی FUJIHD و SRH در ایران تامین کننده آسانسورهای پکیجی (وارداتی به صورت یکپارچه) فعالیت دارد.

موتور گیرلس

Supply voltage —- AC380V
2:1 —- Traction Ratio
Protection Ratio —- IP41
Elevator Speed —- 3.0 – 4.0 m/s

 

موتور های گیرلس

در این موتورها بر روی خروجی موتور گیربکسی وجود ندارد و فلکه کششی آسانسور به طور مستقیم به شفت خروجی موتور متصل می‌شود. در مکان‌هایی که بار ترافیکی آسانسور زیاد باشد یا ارتفاع سازه زیاد باشد به دلیل سرعت پایین جابجایی نمی‌توان از موتورهای گیربکس دار استفاده کرد به همین دلیل در چنین مواردی از موتورهای گیرلس استفاده می‌شود. در موتورهای آسانسور گیرلس با حرکت شفت و درنتیجه فلکه سیم بکسل­ها به حرکت درمی‌آیند بنابراین به انرژی کمتری برای حرکت دادن کابین نیاز است و همچنین سرعت حرکت کردن و ایستادن کابین نیز تا حد زیادی کاهش می‌یابد

جدیدترین پروژه های آسانسور رحیم زاده

پروژه مجتمع تجاری اداری اطلس اردبیل

بانک صادرات ایران

پروژه شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل

پروژه اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل

دیوان محاسبات استان اردبیل

پروژه بیمارستان امام خمینی (ره)

اخبار و رویداد ها

11 شهریور 1400

بازدید از فاز توسعه صنایع آسانسور رحیم زاده در شهرک صنعتی 2

بازدید استاندارد محترم به همراه معاونان و مدیران کل اداره کار و تعاون و صنعت و معدن و هیئت همراه از فاز توسعه صنایع آسانسور رحیم زاده در شهرک صنعتی 2 در زمینی به مساحت 22 هزار متر مربع

21 اردیبهشت 1401

فاز دوم صنایع آسانسور رحیم زاده سه ماه آینده بهره برداری می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: فاز دوم صنایع آسانسور رحیم زاده تا سه ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

26 اردیبهشت 1394

نمایشگاه تهران 1394

نمایشکاه بین المللی تهران

26 اردیبهشت 1401

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. 

0 +
سال تجربه
0 +
پروژه اجرایی
0 +
پروژه در حال انجام
0 +
شهر های اجرای پروژه