معرفی صنایع آسانسور رحیم زاده

شرکت آرتا پیشرو با نام تجاری صنایع آسانسور رحیم زاده عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی و دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور بیش از 15 سال تجربه و حضور در صنعت آسانسور ، با بهره مندی از کادری مجرب شامل 170 پرسنل و متخصصین و کارشناسان خبره که تمامی دوره های آموزشی را در داخل و خارج از کشور گذرانیده اند ،سابقه نصب و راه اندازی 1600 دستگاه آسانسورهای تجاری ، اداری، خدماتی و مسکونی به صورت با موتورخانه و بدون موتورخانه در انواع کششی ،هیدرولیک و خودرو بر را دارا می باشد.
شایان ذکر است این شرکت با دارا بودن مساحت 25000 متر مربع به کمک دانش فنی پرسنل مجرب و همچنین پیشرفته ترین دستگاه لیزر و cnc ، اقدام به تولید انواع کابین و تابلو فرمان با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نموده است.

0
در حال انجام
0
پروژه اجرایی
0
شهر های اجرا پروژه
0
سال تجربه

معرفی انواع آسانسور

انواع آسانسور طراحی و نصب شده

محصولات آسانسور رحیم زاده

موتور های آسانسور گیرلس زیلابگ و فوردر

محصول کشور آلمان و اسپانیا

موتور گیرلس فوردر

کارخانه فوردر جزو 5 برند اول دنیا می باشد که توانسته موتور گیرلس با سرعت 13 متر بر ثانیه را تولید و روانه بازار نماید. از این نوع موتور ها برای سیستم های MRL در ظرفیت های مختلف می توان استفاده نمود.

موتور گیرلس زیلابگ

یکی از بهترین برند های موتور گیرلس در بازار موتور گیرلس زیلابگ می باشد. این مومتور بدون گیربکس بوده و در ظرفیت های مختلف به بازار عرضه می شود.

موتور گیرلس فوردر

موتور گیرلس فوردر اسپانیا به عنوان یکی از بهترین برند های تولید کننده موتور آسانسور می باشد این موتور با دارا بودن اینکودر هایدن هاین آلمان حرکتی نرم و بدون لغزش را در آسانسور به ارمغان می آورد

کابین های آسانسور

طراحی اختصاصی توسط تیم طراحی آسانسور رحیم زاده

کابین آسانسور در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شود. طراحی محیط داخلی کابین با اجناس مختلف و طرح های متنوع صورت می گیرد. کابین نقش ایمنی و تزئینی را در آسانسور دارد. ایمنی این قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

کابین آسانسور مسافر بر معمولا با ظرفیتی بین 4 تا 8 نفره ساخته می شوند و کابین های باربری با ظرفیت 10 تا 21 نفره تولید می شوند. که البته متداول ترین کابین دارای ظرفیت 4 یا 6 نفره می باشد.

ارتفاع کابین ها بطور معمول 190 سانتیمتر و کابین های با سقف بلند نیز با ارتفاع بیش از دو متر تولید می شوند.

پروژه های اجرا شده

اداری، تجاری، مسکونی

اخبار و رویداد ها

جدیدترین اخبار صنایع آسانسور رحیم زاده

11 شهریور 1400

بازدید از فاز توسعه صنایع آسانسور رحیم زاده در شهرک صنعتی 2

بازدید استاندارد محترم به همراه معاونان و مدیران کل اداره کار و تعاون و صنعت و معدن و هیئت همراه از فاز توسعه صنایع آسانسور رحیم زاده 

21 اردیبهشت 1401

فاز دوم صنایع آسانسور رحیم زاده سه ماه آینده بهره برداری می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: فاز دوم صنایع آسانسور رحیم زاده تا سه ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

21 اردیبهشت 1401

فاز دوم صنایع آسانسور رحیم زاده سه ماه آینده بهره برداری می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: فاز دوم صنایع آسانسور رحیم زاده تا سه ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

26 اردیبهشت 1394

نمایشگاه تهران 1394

نمایشکاه بین المللی تهران